Goril Medya, ruhu ve anlamı olan içerikler üretmeyi taahhüt eder. 

GORİL NASIL DOĞDU?

Benim ismim Nail Azbay. Uzun yıllar çeşitli televizyon kanallarında ve gazetelerde muhabir, sunucu, yazar olarak çalıştım. Günün birinde artık gittiğim her kurumun bana tat vermediğini anlamamla birlikte "kendi yemeğimi kendim pişirmeliyim" diyerek kendi işimin temellerini attım. Bu işin adı Goril Medya oldu. Goril böyle doğdu...

NEDEN GORİL MEDYA?

Sonda söyleyeceğimizi başta söyleyerek girelim söze... Goril Medya bir hayal sonucunda doğmuş bir çocuktur.  Her çocuğun bir adı vardır. Bu çocuğun adıda Goril'dir. Bir gorilin güçlü, kuvvetli oluşu bizim hayallerimizle olan bağları simgeliyor.  Çok az sayıda gıda ile beslendiğinde bile son derece sakin olan goriller bizim hayat felsefemizi yansıtmasından dolayı bu isimde karar kıldık. 

NE ÜRETECEĞİZ?

Biz hayatın bir ruhu olduğuna inanıyoruz. İşte buradan yola çıkarak yapacağımız her işe bir ruh kazandırmak istiyoruz. Bir işi yapmak için değil, bir işe ruh kazandırmak için yapmak istiyoruz. Yaptığımız işten keyif almak istiyoruz. İşte bu yüzden biz ilk olarak ruhu olan işler üreteceğiz.

 

Sizle çalışmaya talibiz :)

Osmangazi Mahallesi, Cahar Dudayev Caddesi

No:10/15 Merkez- Afyonkarahisar

Goril Medya Ticaret Limited Şirketi

Vergi Dairesi: Kocatepe:

Vergi No: 3961296339

Banka Bilgileri:

Banka Adı: Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

Hesap Adı: Goril Medya LTD. ŞTİ.

IBAN: TR480003200000000082039523

0532 506 14 52/ iletisim@gorilmedya.com

© 2020 by Goril Medya.